Visioonist teostuseni

E-kaubanduse lihtsustamine teie ettevõttele

E-kaubandus on jätkuvalt kiiresti arenev maailm ning sellega kaasnev tehniline keerukus, võimaluste hoomamatu paljusus ja tihti ennustamatud kulud võivad olla segadust tekitavad. Hea meelega oleme mõttepartneriks nendele küsimustele ja dilemmadele vastuste leidmisel ning toeks väljakutsete lihtsustamisel, et saaksite kogu Magento potentsiaali ära kasutada oma äri kasvatamise huvides. 

 

E-kaubanduse lihtsustamine teie ettevõttele

E-kaubanduse kiiresti arenevas maailmas võivad tehniline keerukus, võimaluste hoomamamatu paljusus ja kulud olla takistavaks teguriks. Me lihtsustame neid väljakutseid, et aidata teil Magento potentsiaal ära kasutada, andes teie ettevõttele võimaluse areneda. 

 


Meie lähenemine: mõistmine, planeerimine, tegutsemine ja edu saavutamine

Alustame teie eesmärkide, vajaduste ja visiooni mõistmisest ning kaardistamisest. Koostame arusaadava ning põhjaliku tegevuskava MVP-st (Minimal Viable Product ehk minimaalne elujõuline toode)  kuni täisfunktsionaalse integratsioonide ja liidestega e-poeni.

Me usume, et ettevõtte edu võti peitub just selle ettevõtte ainulaadsetes vajadustes ja eesmärkides. Seetõttu alustame põhjaliku ülevaatega teie klientidest (persoonast), nende vajadustest, eelistustest ja soovidest. See arusaam võimaldab meil luua spetsiaalselt teile kohandatud tegevuskava.

Me ei paku ainult ühte universaalset kõigile sobivat lahendust. Keskendume teie spetsiifilistele soovidele ja arengukohtadele. Et loodav lahendus oleks edukas, on võti meeskonnatöös. Kaasame teie projektimeeskonda vajalikud spetsialistid ning üheskoos teie meeskonnaga planeerime ja tegutseme parima lahenduse nimel. Aitame luua strateegia ja tegevuskava, mis viib teid samm-sammult soovitud eesmärgini.

Teie kasutuses on meie rohkem kui seitsme aasta pikkune kogemus Magento platvormiga. Juhendame teid hea meelega läbi erinevate etappide. Alustades tasuta MVP-st, arendame koos teie ja teie meeskonnaga lahendusi, mis toetavad ettevõtte käibe kasvu ning aitavad juurutada efektiivseid tehnilisi lahendusi.

Eelised:

 • Kliendile kohandatud strateegia: Isikupärastatud tegevuskava, mis on kooskõlas teie ärieesmärkidega.
 • Skaleeritavad lahendused: Alates MVP-st kuni täisfunktsionaalse ja integreeritud e-poeni, olles toeks teie kasvu igas etapis
 • Ekspertide juhendamine: Sujuv üleminek uuele Magentole koos samm-sammulise toetuse ja juhendamisega.

Meie lähenemine: Mõistmine, planeerimine ja edu saavutamine

Alustame teie eesmärkide ja visiooni mõistmisest ning kaardistamisest. Koostame arusaadava tegevuskava MVP-st (Minimal Viable Product ehk minimaalne elujõuline toode)  kuni täisfunktsionaalse integratsioonide ja liidestega e-poeni.

Me teame, et teie ettevõtte edu võti peitub teie ainulaadsetes vajadustes ja eesmärkides. Seetõttu alustame põhjaliku ülevaatega teie klientidest (persoonast), nende vajadustest, eelistustest ja eesmärkidest. See arusaam võimaldab meil luua spetsiaalselt teile kohandatud tegevuskava.

Me ei paku kõigile sobivat lahendust. Keskendume teie spetsiifilistele nõuetele ja murekohtadele. Edukas E-kaubanduse lahendus saavutatakse läbi meeskonna töö. Nagu ehitusel on igal töölõigul omad spetsialistid ning torumees juba naljalt  vundamenti ei tee. Kaasame teie projektimeeskonda just vajalikud spetsialistid ning üheskoos teie meeskonnaga tuvastame ja teostame parimad lahendused. Aitame luua strateegia ja edasise tegevuskava, mis viib teid samm-sammult soovitud eesmärgini.

Teie kasutuses on meie rohgkem kui 7 aasta pikkune kogemus Magento platvormiga. Juhendame teid hea meelega läbi erinevate etappide. Alustades tasuta MVP-st, arendame koos teie ja meeskonnaga lahendusi, mis toetavad teie ettevõtte käibe kasvu, aidates teid tehniliste lahenduste juurutamisel.

Eelised:

 • Kohandatud strateegia: Isikupärastatud tegevuskava, mis on kooskõlas teie unikaalsete ärieesmärkidega.
 • Skaleeritavad lahendused: Alates MVP-st kuni täisfunktsionaalse ja integreeritud e-poeni, toetame teie kasvu igas etapis
 • Ekspertide juhendamine: Sujuv üleminek uuele Magentole koos samm-sammulise toetusega.

Miks valida Magento?

Magento peamisteks tugevusteks on skaleeritavus, mitmekeelsus, mitmik-epoodide pidamise võimalus, piiramatu vabadus isikupärastamisel, üle 4400 kontrollitud mooduli kõikvõimaliku lisafunktsionaalsuse jaoks ja võimalus neid vastavalt kliendi vajadustele kohandada ning täielik omandiõigus. 

 Magento on loodud kasvama ning rahuldama ka kõige nõudlikuma e-kaubanduse ettevõtte vajadusi. See ei tähenda, et te peate olema samal tasemel nagu Selver, Weekend, Mööbel1 või HotLips, vaid hoopis seda, et teil on olemas vajalikud võimalused samale tasemele jõudmiseks ning võimalus keskenduda kasvule ja arengule ilma vahepeal platvormi vahetamata. Alates algajatest kuni väljakujunenud ettevõteteni, Magento on ainuke platvorm, mis saab hakkama erinevas suuruses ettevõtete vajadustega. Oma äri ja kasvu strateegia on midagi, mis tasub enne platvormi valikut kriitilise pilguga üle hinnata ning kaaluda nii hetke kui ka tulevikuvajadusi. Ka siin oleme hea meelega teile mõttepartneriks.

Eelised:

 • Skaleeruvus ehk suur võimekus kasvada: Lisage kasvõi miljon toodet, muutke atribuute, sisenege uutele turgudele või kaasake erinevaid turu segmente. 
 • Paindlikkus: Isikupärastage nii vähe või palju kui soovite, Magentoga saate kujundada kogu funktsionaalsust ja loomulikult ka disaini.
 • Pood on teie oma: Kõik andmed on teie omad ning keegi ei müü neid teistele, eriti teie konkurentidele. 
 • Mitmekeelsus: Eesi, Läti, Leedu, Vene, Soome, Inglise või mõni pisut eksootilisem keel, on lisatavad ja administraatori liidesest hallatavad.

Magento, miks?

Erinevaid platvorme on palju, edukamad ja käibeintensiivsemad neist kasutavad pigem Magentot.
Skaleeritavus, mitmekeelsus, mitmikpoodide pidamise võimalus, piiramatu vabadus isikupärastamisel, üle 4400 kontrollitud mooduli kõikvõimaliku lisafunktsionaalsuse jaoks ning täielik omandiõigus on peamised põhjused miks Magento kasuks otsustada. 

 Magento on loodud skaleeruma ning rahuldama ka kõige nõudlikumat e-kaubanduse ettevõtte vajadusi. See ei tähenda, et te peate olema samal tasemel nagu Selver, Weekend, Mööbel1 või HotLips, vaid hoopis seda, et teil on olemas vajalikud võimalused samale tasemele jõudmiseks. Alates algajatest kuni väljakujunenud ettevõteteni, Magento on ainuke platvorm, mis saab hakkama kõigi vajadustega. Oma äri ja kasvu strateegia tuleks enne platvormi valikut kindlasti kriitilise pilguga üle hinnata ning kaaluda nii hetke kui ka tulevikuvajadusi. Platvormi hilisem vahetus on kulukas ja piinarikas, nii investeeritud aja kui raha osas.

Eelised:

 • Skaleeruvus: Lisage kasvõi miljon toodet, muutke atribuute, sisenege uutele turgudele või kaasake erinevaid turu segmente. 
 • Fleksibiilsus: Isikupärastage nii vähe või palju kui soovite, Magentoga saate kujundada kogu funktsionaalsust ja loomulikult ka disaini.
 • Pood on teie oma: Kõik andmed on teie omad ning keegi ei müü neid teistele, eriri teie konkurentidele. 
 • Mitmekeelsus: Eesi, Läti, Leedu, Vene, Soome, Inglise või mõni pisut eksootilisem keel, on lisatavad ja adminis liidesest hallatavad.

 


Lihtsustatud keerukus: Teeme Magento hallatavaks

Magento halduspaneel on funktsionaalne kuid samas ka üsna intuitiivse ülesehitusega. Igapäeva toimingud nagu tooterikastamine, tellimused, saadetised ja arvete väljastamine on lihtsasti mõistetavad ning lisatoena oleme välja töötanud videojuhised, läbi mille on võimalik oskused ja teadmised anda edasi ka juhul kui meeskonnaliikmed peaksid vahetuma. 

Kohe peale esialgse MVP paigaldamist on teie jaoks kättesaadavad kõik funktsioonid alates toodete sisestamisest, tellimuste haldamisest, sisuloomest kuni disainielementide kohandamiseni ja aruannete analüüsimiseni ning vajadusel oleme toeks nende kasutamisel. 

Eelinstallitud moodulid ja lisafunktsionaalsus on kohandatud Balti turule: tarneviisid Itella, Omniva, DPD ja "tulen poodi järgi" koos makseviisidega Montoniolt, Estolt ja Liisilt ning elementaarsed lisaturunduse võimalused nagu Smaily, Askly, Facebook, Google Analytics, Tag manager on samuti teil juba startides olemas.

Tõepoolest, esialgne seadistamine (käibemaksu seadistamise, erinevatesse kohtadesse võtmete ja enda andmete lisamine) võib tunduda suuremahulisena, kuid oleme selles etapis teile vajadusel toeks nii videojuhiste näol kui üks- ühele, et kõik liiguks sujuvalt.

Vajadusel oleme valmis ka ise esmase seadistuse tegema (seda tuleb teha üks kord ning üldjuhul muutuvad need seadistused väga harva). Meil on teilt vaja minimaalseid üksikasju, nagu domeeninimi ja ettevõtte kontaktandmeid. Esmasele meiepoolsele seadistamisele kulub ca üks tund.

 

Eelised:

 • Lihtne haldamine: Te saate tooteid, tellimusi ja saadetisi hõlpsasti hallata.
 • Kiire juurutamine: Pärast MVP paigaldamist on kõik põhifunktsioonid kohe kasutusvalmis* 
 • Pidev tugi: Vajadusel saate alati abi, et tagada oma poe ja meeskonna optimaalne toimimine.

* Lisa kontaktandmed, võtmed, privaatsus- ja müügitingimused

 


Lihtsustatud keerukus: Teeme Magento hallatavaks

Magento halduspaneel on funktsionaalne kuid samas ka üsna intuitiivse ülesehitusega. Igapäeva toimingud nagu tooterikastamine, tellimused, saadetised ja arvete väljastamine on lihtsasti mõistetavad ning tänu videojuhistele on teadmised ka kergesti edasi antavad teie uutele meeskonna liikmetele.

Ilmselt olete "Gurudelt" kuulnud, et Magento on äärmiselt keeruline ning hoidke suure kaarega mööda. Muidugi on ta keeruline, aga võtke teadmiseks järgmist: Magento administraatori paneel on loodud intuitiivseks ja hõlpsasti hallatavaks. Te ei pea muretsema keerukuse pärast, välja arvatud juhul, kui olete keskmise tasemega Wordpressi arendaja ja plaanite nüüd Magento funktsionaalsuseid ise arendama hakata.

Alates toodete sisestamisest, tellimuste haldamisest ja elementaarsest sisuloomest kuni põhiliste disainielementide kohandamise ja aruannete analüüsimiseni - neis ei ole mitte midagi müstilisemat või kuidagi erilisemat kui üheski teises platvormis.  Ning kõik need funktsioonid on teile kättesaadavad koheselt peale MVP paigaldamist ehk siis kohe karbist välja võttes.

Eelinstallitud moodulid ja lisafunktsionaalsus on kohandatud just Balti turule. Tarneviisid Itella, Omniva, DPD ja "tulen poodi järgi" koos makseviisidega Montoniolt, Estolt ja Liisilt ning elementaarsed lisaturunduse võimalused nagu Smaily, Askly, Facebook, Google Analytics, Tag manager on samuti teil juba startides olemas.

Tõepoolest esialgne seadistamine (käibemaksu seadistamie, erinevatesse kohtadesse võtmete ja enda andmete lisamine) võib tunduda suuremahulise ja üle jõu käivana, kuid e-poe haldamine ise on piisavalt lihtne, et sellega võiks minimaalsel juhenmdamisel hakkama saada igaüks. 

Koostasime teile tarvis juhendid ning juhul kui videojuhendist peaks tõesti väheks jääma või te ei soovi seda ise teha siis saame teid aidata ka esmase seadistamisega (seda tuleb teha üks kord ning üldjuhul muutuvad need seadistuised väga-väga harva). Meil on teilt vaja minimaalseid üksikasju, nagu domeeninimi ja ettevõtte kontaktandmeid.

Meil kulub sellele umbes täpselt pool tundi.

Eelised:

 • Lihtsustatud haldamine: Te saate tooteid, tellimusi ja saadetisi hõlpsasti hallata.
 • Selge tegevuskava: Saate samm-sammult juhiseid MVP-st kuni täisfunktsionaalse kaupluseni.
 • Pidev tugi: Vajadusel saate alati abi, et tagada oma poe ja meeskonna optimaalne toimimine.

Kohandamine ja paindlikkus: loome kaubamaja, mis kasvab koos teiega

Lähtume maksimaalselt teie visioonist ja soovidest ning mõtleme kaasa. Professionaalse arendusmeeskonnana saame lisaks projektijuhtimisele ja arendustöödele jagada ka oma arvamust, soovitusi ja kogemusi kuidas erinevaid e-poe komponente paremaks, efektiivsemaks, kiiremaks või atraktiivsemaks teha.  Oleme osalenud kümnetes projektides ning aitame vältida vigu ja ületada keerukaid kohti.

Magento pakub baasmudelis mitmekeelsuse ja mitmik-epoodide võimekust ja nende haldust ühest ainsast admin paneelist (näiteks erinevate turusegmentide nagu GenZ ja Millenials ootused nii teenusele kui disainile on täiesti erinevad).

Teie kliendipersoona(de)le kohandatud poevaated on oluliseks osaks e-poe kasutajakogemusest. Vähemalt sama olulised on ka kõikvõimalikud liidesed tarnijate, ERP süsteemide või lisamüügikanalitega.

Magento pakub võimsaid tööriistu, mis võimaldavad integreerida tarnijatega, ühendada sujuvalt ERP süsteemidega ja kohandada töövooge vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Olgu see siis B2C, B2B või kombinatsioon mõlemast. 

Eelised:

 • Kohandatud disain: teeme koostööd teie kujundajaga, et kujundatud brändi identiteet kõlaks e- poes ning kõnetaks teie kliente suurendades lojaalsust.
 • Täiustatud funktsionaalsus: integreerides tarnija- ja/või ERP-süsteemid, saate omale funktsionaalse ja kuluefektiivse e-poe.
 • Skaleeritav kasv: platvormi modulaarne olemus tähendab, et teie pood suudab kohaneda kasvavate või muutuvate klientide nõudmiste ja arenevate ärivajadustega, andes teile tugeva vundamendi jätkusuutlikuks kasvuks ilma, et peaksite energiat kulutama uue platvormi valiku analüüsiks.

Kohandamine ja paindlikkus: Loome kaubamaja, mis kasvab koos teiega

Arvestame maksimaalselt teie visiooni ja nägemusega, professionaalse arendusmeeskonnana oskame peale projektijuhtimise ja arendustööde anda ka oma arvamust ja soovitusi kuidas üht, teist või kolmandat asja paremaks, kiiremaks või atraktiivsemaks teha - oleme osalenud kümnetes ja kümnetes projektides ning tõenäoliselt oleme osasid teie peavaludest juba nii tundnud, näinud kui ka lahendanud.

Magento pakub juba karbist välja tulles mitmekeelsust ja mitmikpoodide võimekust ja seda ühest ainsast admin paneelist (Näiteks: erinevate turgude või turusegmentide eelistused GenZ ja Millenials täiesti erinevad ootused).

Ainulaadsed, kordumatud ja teile kohandatud poevaated on oluliseks osaks iga e-poe kasutajakogemusest kuid ei tohi unustada, et kõikvõimalikud liidesed tarnijate, ERP süsteemide või lisamüügikanalitega on vähemalt sama olulised.

Magento pakub võimsaid tööriistu, mis võimaldavad integreerida tarnijatega, ühendada sujuvalt ERP-süsteemidega ja kohandada töövooge vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Olgu see siis B2C, B2B või kombinatsioon mõlemast. 

Eelised:

 • Kohandatud disain: Teeme koostööd teie kujundajaga, et kujundatud brändi identiteet kõnetaks teie kliente suurendades lojaalsust.
 • Täiustatud funktsionaalsus: Integreerides tarnija- ja/või ERP-süsteemid saate omale funktsionaalse ja kuluefektiivse e-poe.
 • Skaleeritav kasv: Platvormi modulaarne olemus tähendab, et teie pood suudab kohaneda kasvavate klientide nõudmiste ja arenevate ärivajadustega, andes teile tugeva vundamendi jätkusuutlikuks kasvuks

Edu Magentoga: Tõestatud tulemused

Margo M.
Raamatukoi.ee
✪✪✪✪✪

Raamatukoi

-

Magento arendustööde lansseerimisel on kõik sujunud suurepäraselt. Üksikud hädaolukorrad on lahendatud kiiresti ja tõhusalt. Meid on kuulatud, meie eripäraseid soove on mõistetud ja vastu oleme saanud toimivad lahendused

*Meeskonna töö tulemused:

Käive | +38%
Tehinguid | +31%
Catalogue-Shop
Bonprix.ee
✪✪✪✪✪


-

Teiega koostöö on igati vilja kandnud. Vanal e-poel meil arenduse tugi puudus ja sellega poleks me kaugele purjetanud. Minule meeldib väga see, et on väga selge ülevaade, mis tehtud, mis töös ja ootel. Uues e-poes oleme saanud ka kõik Google ja FB integratsioonid kenasti tööle. Tulu sellest on loodetavast ka tõusmas.  Nii et jah, see et praegu pole meie müüginumbrid muutunud, on hea uudis.

Tehinguid | +5%
Konversiooni määr | +35%
Marek K.
Ordi.eu
✪✪✪✪✪

-

Tänu Magentopood.ee ekspertteadmistele ja uute funktsioonide sujuvale integreerimisele oleme täheldanud märkimisväärset paranemist kasutatavuse ja klientide huvi osas.

-

Platvormi Stabiilsus | +95%
Kliendi Rahulolu | +90%
Taimar J.
Webshop.ee
✪✪✪✪✪

Webshop review

-

Oleme oma uue e-poega väga rahul. Tehtud töö ja pikaajalise koostöö tulemused näitavad, et kõik on suurepärane!

 
-

Käive | +51%
Tehinguid | +33%

Katkematu tugi: pikaajalise edu tagamine

Olukorras, kus kindel on vaid asjaolu, et kõik meie ümber pidevalt muutub on oluline, et teie e-poe süsteemid oleksid turvalised, kaasaegsed ja optimeeritud. Pakume läbi teie e- poele hooldust ja tuge kogu selle elukaare ulatuses. Andes meelerahu ning tagades e- poe stabiilse jõudluse, minimaalsed seisakud ning vajalikud arendusressursid just siis kui neid vaja on.

Meie SLA-paketid on loodud mõeldes erinevatele ärivajadustele, alates elementaarsest jälgimisest (SSL sertifikaadi aegumine, Uptime ja teised), kuni e-poe tervikliku tehnilise haldamiseni (näiteks turvapaikade paigaldus ja/või versiooniuuenduste lisamine).

Pakume erinevaid reageerimisaegade tasemeid. Tekkinud probleemid lahendatakse kiiresti ja tõhusalt. Meie ennetav järelevalve sisaldab veaseiret, mis aitab kiiresti tuvastada, reageerida ja lahendada probleeme enne, kui need teie äri mõjutavad näiteks juhul kui kõvaketta maht hakkab täituma).

Eelised:

 • Probleemivaba kulgemine: Tehnilise poole pealt hoiame e-poe korras, toimiva ja uuendatuna. 
 • Meelrahu: teadmine, et keegi hoiab olulistel asjadel silma peal ning teeb vajalikud toimingud just siis kui seda vaja on.
 • Projektijuht: Teile määratakse projektijuht, kes on teie projektiga kursis, valmis kaasa mõtlema ning teie jaoks kättesaadav.

#prognoositavad kulud, kohandatud teenustaseme lepingud, prioriteetne teenus, juurdepääs ekspertiisile,
tõhustatud turvalisus, üksikasjalik aruandlus, isiklik kliendihaldur

 

Katkematu tugi: Pikaajalise edu tagamine

Olukorras, kus kindel on vaid asjaolu, et kõik meie ümber pidevalt muutub on paganama oluline, et teie e-poe haldur hoiaks teie süsteemid turvaliste, kaasaegsete ja optimeerituna. Proaktiivne hooldus annab meelerahu ning tagab stabiilse jõudluse, minimaalsed seisakud ning vajalikud arendusressursid just siis kui neid vaja on.

Meie SLA-paketid on loodud vastavalt erinevatele ärivajadustele, alates elementaarsest jälgimisest (SSL sertifikaadi aegumine, Uptime ja teised), kuni e-poe tervikliku tehnilise haldamiseni (näiteks turvapaikade paigaldus ja/või versiooniuuenduste lisamine).

Pakume erinevaid reageerimisaegade tasemeid. Probleemid lahendatakse kiiresti ja tõhusalt. Meie ennetav järelevalve sisaldab veaseiret, mis aitab kiiresti tuvastada, reageerida ja lahendada probleeme enne, kui need teie äri mõjutavad (Näiteks juhul kui kõvaketta maht hakkab täituma).

Eelised:

 • Probleemivaba kulgemine: Tehnilise poole pealt hoiame e-poe korras, toimiva ja uuendatuna (alates hõbe tase SLA'st). 
 • Meelrahu: Teadmine, et keegi hoiab asjadel silma peal ning teeb vajalikud toimingud just siis kui seda vaja on on iseenesest juba hindamatu väärtusega.
 • Isiklik kliendihaldur: Teile on määratud isiklik projektijuht, kes on kursis just teie projektiga

#prognoositavad kulud, kohandatud teenustaseme lepingud, prioriteetne teenus, juurdepääs ekspertiisile,
tõhustatud turvalisus, üksikasjalik aruandlus, isiklik kliendihaldur

 

 

Your business deserves a platform that simplifies complexity, optimizes costs, and adapts to your future needs. Join our successful clients today.

 • Book a Free Consultation Now: Discover how we can tailor Magento to your needs.

 • Unlock Your Free Magento MVP Setup: Start your e-commerce journey today and unlock the full potential of your business.