Meist

e-kaubanduse lahenduste asjatundjad

Oleme e-kaubanduse spetsialistidest koosnev meeskond, kes asutas 2017. aastal CityShop OÜ, mis tegeleb Magentopood.ee nime alt. Pakume Magento ja Alokai (VueStorefront) põhiseid e-poe arendus- ja hooldusteenuseid.

Olles eelnevalt pikki aastaid töötanud erinevates agentuurides märkasime läbivat ja korduvat probleemi kliendisuhetes: projektijuhid ja arendajad olid pidevalt ülekoormatud, tehes palju ja jõudes vähe, olles laiali mitme projekti vahel. See tõi sageli kaasa ühe-taolise lähenemise, kus administratiivkulude osakaal on võrdlemisi suur ning kliendi unikaalsed vajadused ja eesmärgid jäid piisava tähelepanuta või unustati. Kliendi elukaare kõveral, agentuuri vaates, paistis välja järsk tõus suhete loomisel ja samaväärne langus peale e-poe lansserimist. E-pood aga on nagu linn, mis kunagi päris valmis ei saa ning seda tuleb pidevalt kaasajastada, uuendada ning korras hoida kogu tema elukaare vältel.

Just seetõttu otsustasime luua ettevõtte, mis teeb asju teisiti. Meie eesmärk ja soov oli luua boutique tüüpi agentuur, mis keskendub personaalse teenuse pakkumisele, kus iga projekt saab vajaliku tähelepanu, aja kui ka ressursid. Me oleme seadnud endale prioriteediks kliendi probleemide ja eesmärkide mõistmise, tagades, et meie lahendused oleksid tõhusad ning peaksid silmas kliendi ärieesmärke.

Magentopood.ee, ei arenda mitte ainult e-kaubanduse lehti ja e-poode, vaid me loome käsitööna kohandatud digitaalseid kogemusi, mis tugevdavad teie brändi ja hoiavad teie e-poodi konkurentsivõimelisena tänapäeva kiiresti muutuvas ja tihedas e-kaubanduse valdkonnas. Hoiame oma meeskonda nii suurena kui vajalik, et igale kliendi jaoks oleks olemas projektijuht, kes on tema projekti ning probleemide ja eesmärkide kursis, kellel on aega kliendiga kaasa mõelda ning kes on kliendi jaoks kättesaadav. See lähenemine võimaldab meil pakkuda tasemel teenust koos vajaliku tähelepanuga detailidele ja kvaliteedile, mida te ei leia suurematest, üldisematest agentuuridest.

e-kaubanduse lahenduste asjatundjad

Oleme e-kaubanduse spetsialistidest koosnev meeskond, kes asutas 2017. aastal CityShop OÜ'ga mis tegeleb Magentopood.ee nime alt. Pakume Magento ja Alokai (VueStorefront) põhiseid e-poe arendus ja hooldusteenuseid.

Olles eelnevalt pikki aastaid töötanud teiste agentuuride alluvuses märkasime läbivalt ja korduvat probleemi kliendisuhetes: projektijuhid ja arendajad olid pidevalt ülekoormatud, tehes palju ja jõudes vähe, olles laiali mitme projekti vahel. See tõi sageli kaasa ühe-taolise lähenemise, kus administratiivkulude osakaal on võrdlemisi suur ning kliendi unikaalsed vajadused ja nüansid jäid piisava tähelepanuta või unustati. Kliendi elukaare kõver, agentuuri vaates, paistis välja järsu tõusuna suhete loomisel ja samaväärse langusena peale e-poe lansserimist. E-pood aga on nagu linn, mis kunagi päris valmis ei saa ning seda tuleb pidevalt kaasajastada, uuendada ning korras hoida kogu tema eksistentsi vältel.

 Vastusena eeltoodule otsustasime luua ettevõtte, mis teeb asju teisiti. Meie eesmärk oli luua boutique tüüpi agentuur, mis keskendub personaalse teenuse pakkumisele, kus iga projekt saab nii vajaliku tähelepanu, aja kui ka ressursid. Me oleme seadnud endale prioriteediks kliendi konkreetsete probleemide ja eesmärkide mõistmise, tagades, et meie lahendused oleksid tõhusad ning suurepäraselt kooskõlas kliendi ärieesmärkidega.

Magentopood.ee, ei arenda mitte ainult e-kaubanduse lehti ja e-poode; me loome käsitööna kohandatud digitaalseid kogemusi, mis jõustavad teie brändi ja e-poodi tänapäeva kiiresti muutuvas ja tiheda konkurentsiga e-kaubanduse valdkonnas. Hoiame oma meeskonda nii õhukesena kui võimalik ja nii suurena kui vajalik, et igale kliendile oleks tagatud ligipääs ülekoormamata eksperdile (mõistliku aja jooksul). See lähenemine võimaldab meil pakkuda tasemel teenust koos vajaliku tähelepanuga detailidele ja kvaliteedile, mida te ei leia suurematest, üldisematest agentuuridest.


Kas olete valmis edasi liikuma?

Võtke meiega ühendust, kirjutage otse või teeme kõne. Valik on teie. 

Tehke esimene samm

Samm 

Alustame koostööd

E-kaubanduses navigeerimine on pidev seiklus ja me oleme pühendunud olema oma klientide jaoks olemas igal sammul. Alates esialgsest seadistusest kuni pideva optimeerimise ja hoolduseni on meie meeskond alati uute tehnoloogiate, strateegiate ja lahenduste otsingul, et hoida meie kliente digikaubanduse mängus eesotsas. Alustagem seda teekonda koos ja loome teie ettevõttele silmapaistva veebikohaloleku.

Meie misioon ja väärtused


 

Aitame peamiselt väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel internetis edukad olla. Pakume mitmekeelseid, kohandatud ja skaleeritavaid e-kaubanduse lahendusi, mis muudavad võimalikuks ka e-poe ülemaailmse tegevuse olles seejuures piisavalt lihtne ja tõhus.

 

Aitame väikestel ja keskmise suurusega ( põhiliselt mööbli- ja sisustus) ettevõtetel internetis edukad olla. Pakume mitmekeelseid, kohandatud ja skaleeritavaid e-kaubanduse lahendusi, mis muudavad e-poe ülemaailmse tegevuse võimalikuks, lihtsaks ja tõhusaks.

Selgus keerukuses Muudame keerulised e-kaubanduse väljakutsed selgeteks, hallatavateks lahendusteks.
Partnerlus ja tugi: Usume pikaajalistesse kliendisuhetesse, kus olulised on nii asjatundlik lähenemine kui ka usaldus üksteise vastu.
Läbipaistvus ja õiglane suhtumine: Tegutseme ausalt, pakkudes selget ja läbipaistvat suhtlust, et te saaksite alati teha teadlikke otsuseid.