On vähe asju, mis ajaksid rohkem närvi kui aeglane teenindus. Külastaja teie e-poes üritab lahendada konkreetselt teda vaevavat valupunkti, loomulikult on siin abiks välkkiired e-poe lahendused.

E-pood on teie isiklik müügiesindaja internetis mida on paslik võrrelda füüsilise poega. Milline peaks olema teie kauplus ja teenindus?


• Esinduslik? – Visuaalne ja brändi väärtuseid edastav disain
• Leitav? – Väljapaistev turundus
• Professionaalne? – Kliendi valu mõistmine ja lahendamine
• Kiire?

Konkreetne konkurentsieelis

Välkkiired e-kaubanduse lahendused on täna suureks konkurentsi eeliseks, ja homme ilmselt juba tavapärane normaalsus. Andmeedastuskiirused on märkimisväärselt tõusnud ning aeg on ära kasutada ka kliendi seadmetes peituvat jõudlust. Kui keskmine e-pood laeb 5..7 sekundit siis PWA lahenduse puhul on ootuspärane 1 .. 3 sekundit.

Peata e-pood.

Mis moodi mõista peata e-poodi ja misasi on PWA ehk progresseeruv veebi rakendus?
Et teile seda arusaadavalt seletada tuleb esmalt mõista, mis moodi toimib tavapärane e-pood. Magento e-pood (ja ka teised nagu Woo, Presta, Shopify, Wix, SalesForce jne) on oma olemuselt monoliitne komplekt kasutajaliidesest, sisuhaldusest ja vertikaalselt püstitatud liidestest.

Pea ehk frontend on e-poe osa, mis paistab kliendile välja
Keha ehk backend on see osa e-poest, kus paikneb funktsionaalsus, andmebaasid, skriptid jne.
Peaga Magento on malli põhine kasutaja liides. Siia on liidetud hulganisti vajaliku, aga ka „igaks juhuks“ funktsionaalsust.

• Iga lisa vidin, plugin või funktsioon nõuab omale ressurssi, mis lõppkasutajale kajastub üldiselt lehe kiiruses. Lihtsasti üteldes: „Mida rohkem on vaja kasutajaliideses teha serverisse päringuid seda aeglasemaks muutub kasutajakogemus.“
• Kasutatakse peamiselt serveri jõudlust ning kogu lehevaade komplekteeritakse kliendi seadmes iga kord uuesti.
• Iga muudatus ja funktsionaalsus nõuab platvormi põhjalikku tundmist, mis teeb e-poe arenduse vaevaliseks ja aeganõudvaks. Kui Magento1 oli keeruline siis Magento2 tulek oli lausa šhokeeriv – aeg turule muutus 3-4 kuu pealt 5-12 kuu peale.

Peata Magento on kasutajaliideseta rakendus, mis teeb päringuid Magentosse ja/või millisesse iganes teise API päringuid võimaldavasse rakendusse või platvormi. Kasutajaliides ehitatakse eraldi, täpselt selline ja nii mahukas kui see on päriselt vajalik.

• PWA ehk peatu veebi rakendus või täpsemini üteldes Progresseeruv Veebi Rakendus, on oma olemuselt ja kiiruselt mobiili rakendus, mis on veebi lehitseja ülene rakendus. Veebi lehitseja ülene tähendab, et see töötab igas lehitseja (sh arvutid ja tahvlid.)

E-kaubandus liigub järjest rohkem mobiilsetele seadmetele ning neile kohandumine on lausa kriitilise tähtsusega. Umbes 50-70% tõenäosusega on teie e-poe külastajad seal mobiili kaudu.

• Kasutatakse kliendi seadmes peituvat jõudlust, komplekteeritakse iga lehevaade vaid 1 kord ning sisu uuendatakse läbi kiirete API päringute ja kliendi seadmes oleva kohaliku puhvri koostööga.
• Peata Magento põhilised eelised on välkkiired laadimis kiirused ja ühenduseta töötamise võimekus. Sisuliselt nagu mobiili äpp / rakendus, vajadusel saab rakenduse lisada Google Play storesse ja mobiili avavaatele.
• PWA lahendus võimaldab teil teostada Omnichannel (ehk kõikjal) müüki.


Kokkuvõttes annab PWA teile võimaluse kasutada praegust platvormi võimekust ilma sellega kaasneva monoliitse struktuurita, mis kiirendab arendust vähendades sellega kulusid.


Magentopood pakub Vue.js põhiseid lahendusi, mis lubavad kasutada Magento keha ning  muljetavaldavalt paindlikku ja kiiret VueStorefrondi kasutajaliidest.

 Võtke meiega ühendust, räägime asjast!