Magento liidestus

E-poe liidestamine partnerite ja laoprogrammidega võimaldab teie e-poele kiiret kasvu ning säästab oluliselt teie aega, sest enam ei pea teuuendama laojääke, hindasid või kliendiandmeid käsitsi rida-rea haaval. Magento liidestus ERP/CRM lahendustega on siin lausa elupäästjad.

Magento liidestus võimaldab teil saada ja saata andmeid enda majandustarkvarast (näiteks Directo, Erply, Buum jne) või siis kolmandate osapoolte juurest. Vähem tähtis ei ole ka enda andmete jagamine partneritega või siis turundusautomaatikaga (näiteks Facebook, MailChimp, Smaily jne).

Magento arendaja - arendus standardid

100% standardile vastav kood.

Kirjutame koodi mikromoodulitena, mis sobivad Magentoga ja vastavad standarditele. Järgime Magento arendusel parimaid tavasid, samas muutmata CSS’i, mis tähendab et meie töö ei hakka Magento tööd häirima ka siis kui seda tulevikus uuendatakse.

Kogenud Magento projektijuht

Pühendunud Magento projektijuht

Kõikide Magento erilahenduste ja Magento liidestamiste juures määratakse teile isiklik profesionaalne projektijuht. Profesionaalina juhib ja aitab ta teid sisendandmete kogumisel, serveri majutuse valikul, ühtlasi vastutab ta nii eelarvesse mahtumise kui ka tööde õigeaegse teostamise eest. Juhib suhtlust oma arendajate ning vajadusel ka kolmandate osapooltega. Projektijuht hoiab teid kursis projekti kulgemise osas ning aitab teid ka peale lansseerimist.

Õigeaegselt lõpetatud Magento liides

Ajagraafiku garantii

Me koostame teiega koos ajagraafiku ehk roadmapi ning peame sellest (Magento integratsioonid) arenduse käigus täie tõsidusega kinni. Oleme valmis sammukese kaugemale minema ja Magento liidestused mistahes platvormiga saab tehtud vastavalt kokkulepitud ajagraafikule.

Magento tugi ja garantii

3-kuud tasuta tugiteenuseid.

Magentopood on üks vähestest firmadest, kes pakub tasuta tuge peale tööde lõpetamist.
Magento projektijuht on teile toeks ka peale arendustööde lanseerimist ja ka peale tasuta tugiteenuste lõppemist aitame teil leida parimad lahendused, moodulid ja strateegiad.

Magento epood hind - paindlikud maksetingimused

Paindlik maksegraafik

Saame kokku leppida erinevates tasustamispõhimõtetes, kas Fix hinna, Aeg ja materjal või Meeskonna rent. Vajadusel saame koostada ka maksegraafiku, mis lubab teinekord investeeringu eest tasuda juba käibelt teenitavast kasumist.
Arendame Magento lahendusi vastavalt teie ärivajadustele, spetsifikatsioonidele ja võimalustele.

Magento e-pood, kuidas liidestada?

Vormilt vaba – lihtsalt räägi mida vaja

Me ei oota, et meile kõik hõbekandikul ja täpselt ruudu kujuliselt ette antakse. Kui on idee mida soovite saavutada, siis andke sellest teada, mõtleme ja koostame projekti sisendi koos ja kujundame selle orgaaniliselt.
Võite meiega ühendust võtta nii ebamäärase kui juba täpselt formuleeritud ideedega. Mida täpsem on kirjeldus seda paremini saame aga sellele eelarvet koostada.

Kui sul on küsimus Magento liidestuse osas, siis anna meile märku, vastame kiiresti.