Magento liidestus

E-poe liidestamine partnerite ja laoprogrammidega võimaldab sinu e-poele kiiret kasvu ning säästab oluliselt sinu aega, sest enam ei pea sa uuendama laojääke, hindasid või kliendiandmeid käsitsi. Magento liidestus ERP/CRM lahendustega muudab e-poe haldamise lihtsaks.

Magento liidestus võimaldab sul saada ja saata andmeid enda majandustarkvarast (näiteks Directo, Erply, Buum jne) või kolmandate osapoolte juurest. Vähem tähtis ei ole ka enda andmete jagamine partneritega või turundusautomaatikaga (näiteks Facebook, MailChimp, Smaily jne).

Magento arendaja - arendus standardid

100% standardile vastav kood

Kirjutame koodi mikromoodulitena, mis sobivad Magentoga ja vastavad standarditele. Järgime Magento arendusel parimaid tavasid, samas muutmata CSS’i, mis tähendab et meie töö ei hakka Magento tööd häirima ka siis, kui seda tulevikus uuendatakse.

Kogenud Magento projektijuht

Pühendunud Magento projektijuht

Kõikide Magento erilahenduste ja Magento liidestamiste juures määratakse sulle isiklik profesionaalne projektijuht. Projektijuht juhib ja aitab sind sisendandmete kogumisel ja serveri majutuse valikul ning ühtlasi vastutab ta nii eelarvesse mahtumise kui ka tööde õigeaegse valmimise eest. Projektijuht juhib suhtlust oma arendajate ning vajadusel ka kolmandate osapooltega, hoiab sind kursis projekti kulgemise osas ning aitab ka pärast projekti lõppemist.

Õigeaegselt lõpetatud Magento liides

Ajagraafiku garantii

Koostame sinuga koos ajagraafiku ehk roadmapi ning peame sellest (Magento integratsioonid) arenduse käigus täie tõsidusega kinni. Oleme valmis sammukese kaugemale minema ja Magento liidestused mistahes platvormiga saavad tehtud vastavalt kokkulepitud ajagraafikule.

Magento tugi ja garantii

3-kuud tasuta tugiteenuseid

Oleme üks vähestest ettevõtetest, kes pakuvad tasuta tuge ka pärast tööde lõpetamist. Magento projektijuht on sulle toeks ka pärast arendustööde lansseerimist. Samuti aitame sul pärast tasuta tugiteenuste lõppemist leida parimad lahendused, moodulid ja strateegiad.

Magento epood hind - paindlikud maksetingimused

Paindlik maksegraafik

Saame kokku leppida erinevates tasustamispõhimõtetes: kas fikseeritud hinna, aja ja materjali või meeskonna rendiga. Vajadusel saame koostada ka maksegraafiku, mis lubab teinekord investeeringu eest tasuda juba käibelt teenitavast kasumist.
Arendame Magento lahendusi vastavalt sinu ärivajadustele, spetsifikatsioonidele ja võimalustele.

Magento e-pood, kuidas liidestada?

Vormilt vaba – lihtsalt räägi, mida vaja

Me ei oota, et meile kõik ette antakse. Kui sul on idee, mida soovid saavutada, siis anna sellest teada – mõtleme ja koostame projekti sisendi koos ja kujundame selle orgaaniliselt. Võid meiega ühendust võtta nii ebamäärase kui ka juba täpselt formuleeritud ideedega. Mida täpsem on aga kirjeldus, seda paremini saame sellele eelarvet koostada.

Kui sul on küsimusi Magento liidestuse osas, siis anna meile märku, vastame kiiresti.