Magento ei ole pelgalt kauni kodulehe tegemiseks mõeldud blogimise vahend, vaid suurepärane e-kaubanduse tööriist. Et Magento on omaette loom siis vajab ta taltsutamiseks peale kogenud arendajate ka korralikku serverit.

E poe majutuseks pakub CityShop OÜ oma klientidele Magento täislahenduse puhul täielikult optimeeritud ja hallatud virtuaal servereid.

Magento jaoks enamasti ei piisa ühiskasutuses olevad serverid. Näiteks Zone jagatud serveripaketid ei ole kindlasti adekvaatsed lahendused. Need on mõeldud ja loodud kodulehe hoidmiseks ja näitamiseks mitte päris e-poe vajadusi silmas pidades.

E poe majutamiseks vajalik serverite hooldus ja haldus nõuab tehnilist oskusteavet, ning enamasti puudub kaupmehel ettekujutus nii sellest mida täpselt vaja kui ka sellest millised on Magento ja selle osade eeldatavad ressursi nõudlused, tingimused või siis vastavad seadistused.

Seetõttu pakume eelseadistatud ja professionaalselt hallatavat serveriteenust. Teenus on kuutasupõhine ning sisaldab kõike vajalikku, et saaksid keskenduda müügile, mitte tehniliste küsimuste lahendamisele.


Valikus on kolm täielikult hallatud serveri paketti.

PakettProtsessoridMäluKõvaketasAndmemahtVarukoopiad
Pilve VPS12 Premium Intel4 GB80 GB4 TBJah
Pilve VPS24 Premium Intel8 GB160 GB5 TBJah
Pilve VPS38 Premium Intel16 GB320 GB6 TBJah